TIPINIS

Vakarų fasadas

VAKARŲ FASADAS

TIPINIO namo vakarų pusė.

Pietų fasadas

PIETŲ FASADAS

Šiltoji TIPINIO namo pusė.

Rytų fasadas

RYTŲ FASADAS

TIPINIO namo rytų pusė.

Šiaurės fasadas

ŠIAURĖS FASADAS

Šaltoji TIPINIO namo pusė.

Antro aukšto planas

ANTRO AUKŠTO PLANAS

Patalpos antrame aukšte: 1. Koridorius - 9,10 kv.m, 2. Vaikų miegamasis - 13,95 kv.m, 3. Drabužinė - 4,00 kv.m, 4. Vonios patalpa - 7,05 kv.m, 5. Vaikų miegamasis - 14.00 kv.m, 6. Tėvų miegamasis - 12,10 kv.m, 7. Drabužinė - 6,54 kv.m.

Pirmo aukšto planas

PIRMO AUKŠTO PLANAS

Patalpos pirmame aukšte: 1. Tambūras - 3,47 kv.m, 2. Koridorius - 3,54 kv.m, 3. Sanitarinis mazgas - 2,51 kv.m, 4. Katilinė - 8,73 kv.m, 5. Svetainė - 29,00 kv.m, 6. Ūkinė patalpa - 1,65 kv. m, 7. Virtuvė - 19,28 kv.m.

Plano eskizas

PLANO ESKIZAS

Pirmo aukšto patalpų išdėstymo eskizas.

Vakarų fasadas
Pietų fasadas
Rytų fasadas
Šiaurės fasadas
Antro aukšto planas
Pirmo aukšto planas
Plano eskizas

Kurdami šį šiuolaikinį projektą galvojome apie paprastumą ir racionalumą už nedidelę namo kainą.
Kiekviename kūrybos žingsnyje galvojome tarsi patys ten gyventume, todėl patalpos planuojamos kuo patogesnės. Svarbios ir būsimos namo inžinerinės sistemos ir kuo paprastesnis jų įrengimas, nes paprastas sistemų įrengimas lemia gerą, ilgalaikį jų tarnavimą ir mažas išlaidas (apie pastato inžinerines sistemas, užtikrinančias gyventojams aukštą komfortą ir paprastą, nebrangų būsto išlaikymą papasakosime atskirai).
Langai orientuoti pagal pasaulio šalis: dideli langai į šviesą ir šilumą pietų pusėje, o šaltoje šiaurės pusėje yra tik nedideli pagalbinių patalpų langai. Dideli langai leidžia džiaugtis komfortu, saulės šviesa ir neleidžia sienoms užtverti gyventojų nuo gamtos vaizdo. Patalpos taip pat orientuotos taip, kad daugiausia laiko gyventojai praleistų šviesioje ir šiltoje pusėje, o mažiau patrauklus pagalbinių patalpų užimamas plotas yra šaltojoje namo pusėje.
Judėjimui turi būti neatsiejamas laisvės pojūtis, todėl pirmo aukšto patalpos taip suprojektuotos, kad gyventojai galėtų nevaržomai judėti viduje aplink namo centrą ir įšorėje terasa aplink visą namą.
Gyventojams pageidaujant numatytos galimybės įsirengti ne tik įvairių rūšių inžinerines sistemas, bet ir rūsį po namu ar išėjimus ant stogo, kur galima smagiai leisti laiką deginantis ar žvalgantis į apylinkes.
Įėjimas įgilintas į pastato tūrį, apsaugojant gyventojus nuo kritulių ir sukuriant užuovėją be papildomų konstrukcinių elementų.
Šviesų pastato tūrį išryškina tamsaus medžio terasa, stogas ir langų rėmai, kurie laikydami stiklus tarsi įsilieja į pastato šviesaus tūrio masę. Šios dvipusės harmonijos dėka šviesa tampa šviesesnė, o tamsa tamsesnė.
Akcija! Projekto kaina tik 199 EUR.