EKO BUTAS

Daugiabučio lubos ir sienos

DAUGIABUČIO LUBOS IR SIENOS

Kambario, stambiaplokštyje daugiabutyje, sienos nuskustos, o lubos ir nuplautos.
Apie 1980 metus gelžbetonines plokštes liejo atmestinai ir betono nevibravo, tad plokščių paviršius nevientisas ir jame yra daug mažų duobučių. Lubų plokščių duobutėse lieka kalkių. Kairėje pusėje įšorės sienos plokštė - keramzitbetonio paviršius vientisesnis, o dešinėje pusėje matosi vidaus pertvaros plokštė nevientisu paviršiummi. Abi nesunkiai valosi. Kai namo statytojai sudėdavo ir privirindavo daugiabučio gelžbetonines plokštes, tarpus tarp jų atmestinai užtaisydavo betonu. Taip pat, užtaisydavo ir gelžbetonio plokščių kampus nuskeltus transportuojant ar keliant kranu.

Nuskutamos lubos ir nulupami tapetai

NUSKUTAMOS LUBOS IR NULUPAMI TAPETAI

Pirmiausia nuskutamos lubos ir nulupami tapetai. Kalkės drėkinamos purkštuvu kol gerai įsigeria ir tuomet skutamos mentele, o kas lieka nuplaunama su nugręžiamuoju šepečiu jį gerai skalaujant. Sudrėkinus lengvai nusilupa ir seni tapetai, o betoninės sienos nuplaunamos irgi nugręžemuoju šepečiu. Mūsų tikslas - švariai nuvalyti visus EKO BUTO paviršius pašalinant kalkes, glaistą, senus tapetus ir linoliaumą.

Daugiabučio lubos ir sienos
Nuskutamos lubos ir nulupami tapetai

Remontuojant ir įsirengiant EKO BUTĄ stengsimės užduotis spręsti kuo ekologiškiau ir ekonomiškiau. EKO BUTO stambiaplokščiame daugiabutyje name EKO remontas vyks taupiai ir efektyviai.